top of page

BİZİ TANIYIN

BİZİ TANIYIN
 
  • “Gecikmiş adalet, adalet değildir” görüş ve düşüncesiyle çalışmalarına yön veren Altıntaş&Kolçak (Bilgi) Hukuk Bürosu 2001 yılında Av. Ali Alparslan Altıntaş ve Av. Şenol Kolçak tarafından kurulmuştur.
  • 2022 yılı itibariyle 5 avukat, 4 takip memuru, 4 Collection ekibi, 3 saha operasyon ekibi ve 1 görevli olmak üzere toplam 17 kişi ile faaliyetlerini sürdürmektedir .

Uzmanlık Alanımız


Altıntaş&Kolçak (Bilgi) Hukuk Bürosu global dünyadaki gelişmelere ve toplumdaki değişimlere aynı hızlılıkla ayak uyduramayan ve ortaya çıkan yeni durum ve ihtiyaçlara cevap veremeyen  yasal düzenlemelerin sebebiyet verdiği hak kayıplarının önlenmesi için  hızlı ve pragmatik çözümler üretmek gayretindedir

PRENSİBİMİZ

  • Büromuz ağırlıklı olarak icra takipleri ve kredi sözleşmelerinden kaynaklanan uyuşmazlıkların ve sigorta dosyalarının çözümünde yoğun faaliyet göstermekte ve hukuki danışmanlık yapmaktadır.

  • Müvekkil banka ve finans kuruluşlarının  yurt çapında otomobil kredilerinin tahsili için farklı bölgelerde çalışan yaygın bir iletişim ağı kurulmuş olup, kredilerin geri dönüşü konusunda önemli tecrübelere sahiptir.

bottom of page